KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8072071

nr 807 2071

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Akvarell, Maria Boczewska (f. 1940), Strömkajen, signerad, motivets mått: 76x57

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 11 februari 2013
kl 20:54:59

10/2 15:07:30 1      1.000 kr
10/2 19:17:44 2      Vinnande bud

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska